KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689170

nr 1268 9170

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Oljemålning, Fiskeläge, Roslagen, signerad. Olja på duk, 50x64 cm

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 augusti 2019
kl 20:28:41

12/8 20:03:21 1      Vinnande bud

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson